O nás

Naše společnost byla založena v roce 2009. Už od samého počátku u nás působí lidé s dlouholetými zkušenostmi v oblasti informačních technologií, které při naší práci využíváme
a nabízíme našim klientům. Naším cílem není jen profesionální práce, ale také lidský přístup, který naši klienti oceňují. Dostává se jim tak nejen odborné péče o jejich IT vybavení, ale také srozumitelné konzultace, na základě ketrých ve spolupráci s klienty vybíráme nejvhodnější řešení pro jejich podnikání. Zabýváme se správou počítačových sítí, dodávkami HW a SW, údržbou a servisem výpočetní techniky a podporou koncových uživatelů. Naším cílem je předcházet výskytu problémů, aby klienty nepotkávali nečekané události, které by komplikovali jejich práci.

Naše služby poskytujeme jednak menším společnostem, které nemají (nepotřebují nebo nechtějí) vlastní IT oddělení a zároveň velkým korporacím, kde se podílíme na velkých projektech jako subdodavatelé. Naším cílem je efektivně poskytovat profesionální služby tak, aby naši zákazníci byli spokojeni se zvoleným rešením a jeho finálním provedením. Samozřejmostí je i sledování nových trendů, jejich doporučení a následné dodání našim klientům. Těší nás, že na základě dlouholeté spolupráce s našimi klienty nám tito neváhají předat plnou kontrolu nejen nad dodaným a následně spravovaným řešením, ale i nad jeho rozvojem a dalšími činnostmi, které se správou informačním technologií souvisí byť jen okrajově. Stáváme se tak pevnou součástí jejich týmu. Naše společnost v roce 2021 rozšířila svou působnost i na Hradec Králové a okolí.

Tešíme se na spolupráci!