Služby

Správa počítačových  sítí

Správa počítačových sítí

Spolehlivě fungující počítačová síť je důležitým základem pro provoz IT ve firmě. Jedná se o naši hlavní činnost a zabýváme se návrhem, realizací a následnou správou počítačových sítí. Nabízíme několik druhů spolupráce od vzdálené správy s občasnými výjezdy technika až po nasazení technika „full time“ u klienta. Zabýváme se správou všech prvků sítě včetně serverů.
Stávající síť u nového klienta analyzujeme a dle zjištění navrhujeme úpravy. Bezchybně fungující síť dále udržujeme a doplňujeme o potřebné prvky.

Podpora koncových uživatelů

Podpora koncových uživatelů

Tzv. end user support – zaměstnanci našich klientů se na nás mohou obrátit kdykoliv telefonicky nebo elektronicky a dostane se jim podpory pro správné fungování jejich pracovních nástrojů. Zejména naši klienti z řad provozovatelů hotelů oceňují, že naše pracovní doba nikdy nekončí. Mohou zavolat kdykoliv a dostane se jim potřebné pomoci.
Spadají sem notebooky, pracovní stanice, tablety, mobilní telefony. Podpora probíhá telefonicky, vzdáleným připojením nebo výjezdem technika na místo.

Cloud

Cloud

moderním trendem je přechod k využívání cloudových služeb. I naši klienti na naše doporučení tyto služby využívají. Přechod k Office 365 není jen snadnější licencování balíčku kancelářských aplikací. Jedná se o komplexní balík služeb, které lze využít k snadnější a efektivnější komunikaci, sdílení dokumentů nebo využívání emailových služeb. Každý klient objeví další nový nástroj, který rozšíří obzory zaměstnanců a povede ke snadnějšímu chodu jeho podnikání. Klienta provedeme přechodem ke cloudovému řešení a následně se staráme o jeho bezproblémový chod.

Konzultace

Konzultace

Našim klientům se dostává srozumitelná konzultace všech potřeb a požadavků, aby následné řešení plně vyhovovalo klientovým potřebám. Vše vysvětlíme a přeložíme z často složité reči IT odborníků do jazyka, kterému klient vždy porozumí.

Dodávky,  servis  a údržba HW a SW

Dodávky, servis a údržba HW a SW

V souvislosti s naší hlavní činností se dále zabýváme dodávkou veškerého HW a SW, které klient pro svou práci potřebuje. Řešíme servis porouchaných zařízení. Postaráme se i o vaše tiskárny a další periferie včetně dodávek tonerů a dalších tiskových náplní.

Subdodávky IT služeb na rozáhlých projektech

Subdodávky IT služeb na rozáhlých projektech

Často jsme najímáni dalšími společnostmi,
kteří nedokáží aktuálně pokrýt své závazky
z vlastních zdrojů.

Antivirová bezpečnost

Antivirová bezpečnost

U každého klienta doporučujeme nasazení antivirového řešení ESET, které výrazně zvýší bezpečnost pracovních stanic, serverů a uložených dat. Se zaměstnanci klienta konzultujeme doručené podezřelé emaily, případně školíme zaměstnance, jak se v takových případech zachovat.

Internetová konektivita

Internetová konektivita

Postaráme se o vaše internetové připojení. Pro klienty provádíme výběrová řízení na poskytovatele internetového připojení, aby se mu dostalo nejen bezproblémové konektivity, ale také férové ceny. Vyhodnotíme a doporučíme nejvhodnější připojení. Dále pak komunikujeme s poskytovatelem a řešíme případné problémy.

Další…

Další…

Ve spolupráci s dalšími specializovanými firmami zabezpečíme jakékoliv Vaše požadavky na IT infrastrukturu: virtualizace, server hosting, pronájem IT techniky, telefony, alarmy, kamery, IP telefonie, přeprava IT techniky a podobně…